Bez kategorii

Czy na weselu można bawić się bez Disco-Polo?

Czego oczekują goście?


Niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić zabawy weselnej bez muzyki disco-polo. Muzyka disco- polo wyrobiła sobie specyficzną pozycję na rynku muzycznym. Wiele osób, które nawet zarzekają się, że nie słuchają disco-polo, chętnie do takiej muzyki się bawi, i przeciwnie – wiele osób, które nie wyobraża sobie innej muzyki na weselu niż disco-polo są zaskoczeni, że wesele może odbyć się w całości przy hitach radiowych w ogóle nie zahaczając o utwory disco-polo. Co więcej, nie przeszkadza to w tym, aby cały czas był pełny parkiet roztańczonych i szalejących gości. Co ma zatem zrobić para młoda gdy organizuje wesele i chce sprostać oczekiwaniom gości?


Co proponuje zespół Joy Hunters?


Profilem naszego zespołu są przede wszystkim hity muzyki radiowej ostatnich dekad; od Beatlesów, przez Abbę po Bruno Marsa, od Czerwonych Gitar przez Marylę Rodowicz, Brathanki aż po Dawida Podsiadło i Sanah. Jak najbardziej możemy zagrać wesele całkowicie pozbawione utworów disco-polo, jeśli tylko macie takie życzenie, to chętnie je spełnimy. Natomiast jeśli uważacie, że na weselu znajdzie się kilka osób, które czekają na takie hity jak „Ona Tańczy Dla Mnie”, „Jesteś Szalona” czy „Przez Twe Oczy Zielone” uważamy, że jeden lub dwa sety w okolicach północy z hitami muzyki disco-polo w większości wesel też się świetnie sprawdzają. Warto jednak pamiętać, że każdy zespół- w tym nasz, aranżuje utwory, więc nie są kalą utworów oryginalnych. Aranżacje, które proponujemy, w naszej opinii i opinii naszych klientów, sprawdzają się świetnie podczas zabaw na weselach i innych imprezach okolicznościowych. Utwory disco-polo, które można usłyszeć w internecie lub telewizji, w znacznej większości są produkcją oprogramowań muzycznych, czyli podczas nagrań, nie biorą udziału „żywe instrumenty”. W naszym zespole grają wybitni instrumentaliści, grający na codzień z czołówką polskiej sceny muzycznej. Wyobraźcie sobie np. utwór „Jesteś szalona” wzbogacony o porywającą solówkę rockowej gitary. Utwory disco-polo zagrane przez zespół na żywo zyskują zupełnie nową jakość. Tym sposobem będzie przysłowiowy „wilk syty i owca cała”. Fani muzyki disco-polo otrzymają swoje ulubione przeboje na które czekali, a miłośnicy bardziej wyrafinowanych brzmień również będą zadowoleni i zaskoczeni jak z pomysłem i wyczuciem muzycznym można zagrać nawet utwory disco-polo.


Ważna informacja dla zespołu


Para młoda, która decyduje się na wesele bez muzyki disco polo, powinna też przekazać zespołowi informację jak powinien reagować na prośby od gości o taką muzykę. Często zdarza się, że ktoś z gości do nas podejdzie i poprosi o jakiś przebój disco-polo. Jeśli para młoda kategorycznie nie życzy sobie takiej muzyki na swoim weselu, to my wtedy przekażemy taką informację osobie proszącej, natomiast jeśli para młoda jest otwarta na dynamiczny rozwój sytuacji i dopasowanie się do preferencji gości, to wówczas możemy w miarę możliwości takie życzenia gości spełniać. Pamiętamy, że każdy mi swoje gusta i zdecydowanie wiemy, że to jest dzień pary młodej i to ona decyduje jak chce aby wyglądał ich wyjątkowy dzień zaślubin.


Najważniejsze na koniec!


Jeśli nie lubicie muzyki disco-polo i nie chcecie jej słuchać w Waszym wyjątkowym dniu, to Wasze wesele może odbyć się bez jej udziału. To jest Wasz dzień i nie bójcie się zaplanować go tak, jak chcecie. Natomiast nawet jeśli nie jesteście wielkimi fanami tej muzyki, to pamiętajcie, że kiepski utwór też można dobrze zagrać a do „obciachowych” hitów, zwłaszcza jeśli są dobrze zagrane, często lubią bawić się również muzycy i fani zupełnie odmiennych brzmień.


Życzymy Wam powodzenia w planowaniu Waszego wyjątkowego dnia i mamy nadzieję, że zobaczymy się na parkiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.