Pytania

zespol na wesele muzyczny polecany najlepszy joyhunters joy hunters slask bankiety imprezy firmowe gliwice katowice rybnik zabrze bytom

 

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

 

1. Czy istnieje możliwość zagrania w innym składzie, mniejszym lub rozszerzonym? 

Przykładamy dużą wagę do poziomu wykonywanej muzyki, każdy grany przez nas utwór jest starannie dobrany i zaaranżowany na konkretny skład instrumentalny. Gramy w stu procentach „na żywo”, aby zapewnić najwyższą jakość brzmienia potrzebujemy każdego członka naszego zespołu. W związku z tym nie ma możliwości zmiany składu ani instrumentarium.

 

2. Czy w repertuarze znajdują się utwory disco polo?

W programie zespołu znajdują się przede wszystkim hity radiowe, przeboje muzyki popularnej z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz całkiem nowe, jednak zdajemy sobie sprawę, że przy muzyce disco polo ludzie bardzo lubią się bawić i najczęściej po północy gramy kilka takich hitów jak Jesteś Szalona, Ona Tańczy Dla Mnie czy Przez Twe Oczy Zielone. Oczywiście na życzenie możemy zagrać wesele pozbawione utworów z gatunku disco polo.

 

3. Czy zespół może zagrać na terenie całej Polski?

Tak, jednak jeśli miejsce występu będzie poza Śląskiem koszt w takiej sytuacji będzie wyższy, oczekujemy również zapewnienia noclegów dla członków zespołu. Dodatkowe koszty ustala się indywidualnie.

 

4. Czy zespół zajmuje się jedynie obsługą zabaw tanecznych czy imprezy o innym charakterze również są w ofercie?

Oczywiście, wszyscy członkowie zespołu to wykształceni i doświadczeni muzycy doskonale poruszający się w wielu gatunkach muzycznych. Obsługujemy również imprezy firmowe i bankiety podczas których wykonujemy znane standardy muzyki jazzowej, musicalowej i filmowej. W okresie świątecznym oferujemy koncerty kolędowe. Możliwe są również koncerty plenerowe. Koncert składający się z największych przebojów muzyki pop/rock doskonale sprawdzi się podczas takich imprez jak „Dni Miasta” lub jako atrakcja festynu.

 

5. Czy zespół wystawia rachunki?

 Oczywiście, mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą i każdy nasz klient otrzymuje wydruk fiskalny (paragon) lub imienny rachunek.

 

6. Jak wyglądają zasady rezerwacji terminów?

Rezerwacje dokonywane są jedynie po osobistym spotkaniu z klientem zwieńczonym podpisaniem umowy lub po podpisaniu umowy listownie w przypadku braku możliwości spotkania osobistego