Muzycy

 

Ania – śpiew

zespol na wesele muzyczny polecany najlepszy joyhunters joy hunters slask bankiety imprezy firmowe gliwice katowice rybnik zabrze bytom

Absolwentka kierunku wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu solowego prof. Alicji Słowakiewicz-Wolańskiej i Henryki Januszewskiej-Stańczyk. Śpiew traktuje wielodyscyplinarnie i fascynuje się wieloma gatunkami muzycznymi, czego dowodem jest między innymi praca magisterska o tytule „Prawidłowa emisja głosu podstawą wielu technik wokalnych” oceniona na celujący. Aktorka i wokalistka Polskiego Teatru Historii w latach 2015-2018 i Teatru Muzycznego Castello, gdzie kreuje role Anastazji w operetce „Księżniczka Czardasza” i Adeli w operetce „Zemsta Nietoperza”. W latach 2015-2018 członek Stowarzyszenia Wokalistów Mix. Stała uczestniczka szkoleń z zakresu nauki śpiewu. Jako nauczyciel śpiewu doświadczenie zbierała w wielu placówkach i szkołach muzycznych. W latach 2013-2017 współpracowała z Akademickim Zespołem Muzycznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach w charakterze instruktora emisji głosu. Wokalistka wielu zespołów muzycznych, między innymi Kwartetu C.D.N., od roku 2018 liderka zespołów uwielbieniowych. Konsultantka muzyczna i nauczyciel śpiewu w zespole Eyelids. Współpracuje z kilkoma cover bandami na terenie Śląska. W czasie wolnym chętnie zajmuje się działaniami charytatywnymi, tworzeniem biżuterii i stylizacją paznokci.

 

Bartek – instrumenty klawiszowe

zespol na wesele muzyczny polecany najlepszy joyhunters joy hunters slask bankiety imprezy firmowe gliwice katowice rybnik zabrze bytom Pianista, wibrafonista i kompozytor. Absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wibrafonu dra Bernarda Maselego. Zdobywca wielu nagród na prestiżowych konkursach jazzowych w Polsce i za granicą (m.in.: Krokus Jazz Festival, Jazz Juniors, DoDж The International Jazz Festival w Kijowie. Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii „Młodzi Twórcy” za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. Od lat jest doceniany przez czytelników Jazz Forum i znajduje się na liście JAZZTOP w kategorii Wibrafon.

 

 

Wojtek – gitara basowa

zespol na wesele muzyczny polecany najlepszy joyhunters joy hunters slask bankiety imprezy firmowe gliwice katowice rybnik zabrze bytom Gitarzysta basowy, kontrabasista i pedagog. Jest absolwentem cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (wyższe studia magisterskie, kierunek Wychowanie Muzyczne) oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (studia podyplomowe w zakresie Wiedzy o Kulturze). Począwszy od 2000 roku udziela się w wielu formacjach jazzowych i okołojazzowych, w zespołach grających muzykę pop/rock, a także w kapeli góralskiej. Na swoim koncie ma również współpracę z Filharmonią Śląską i Polskim Teatrem Historii.

 

 

Filip – perkusja

zespol na wesele muzyczny polecany najlepszy joyhunters joy hunters slask bankiety imprezy firmowe gliwice katowice rybnik zabrze bytom Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Policealnego Studium Jazzowego w Warszawie. Pobierał nauki u takich mistrzów perkusji jak: Jacek Pelc, Łukasz Żyta, Marcin Jahr, Dariusz Kaliszuk, Krzysztof Gradziuk, Wojciech Fedkowicz, SteveSmith, Skip Haden, Art Gore, Jim Black, Victor Lewis. Laureat wielu konkursów, koncertował m.in. w Finlandii, Niemczech i na Ukrainie. Ma na swoim koncie współpracę zawodową z takimi artystami jak: Dante Luciani, Maciej Afanasjew, Volver, Krzysztof „Puma” Piasecki, One Way, Kamila Pałasz (TGD), Chillin, Marek Malisz, Love Story, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej.

 

 

 

Przemek – gitary

zespol na wesele muzyczny polecany najlepszy joyhunters joy hunters slask bankiety imprezy firmowe gliwice katowice rybnik zabrze bytom Absolwent Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, absolwent wydziału wokalno – instrumentalnego. Muzyk sesyjny, kompozytor i nauczyciel.  Gitarzysta zespołu Tulia. Współpracował z wieloma solistami, klubami i zespołami polskiej sceny muzycznej (Natasza Urbańska, Mateusz Ziółko, Felicjan Andrzejczak, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective, Teatr Rozrywki w Chorzowie, Opera Śląska w Bytomiu).